Стефан
Македонија, Охрид
01/ноем./2020 12:56:57
Модел Hyundai
Гориво Бензин
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Регистрирана до Истечена
Година на производство 1997 година
Километри 150000 km
Сила на моторот 55 kw
Половно
Можна е замена
Опис

Се продава Hyundai 1.3 ls 1997 год., може и замена со моја доплата.

 

Прати порака

Слични огласи

Автомобили AUDI A6 3.0TDI
€ 4.200
Струмица, Македонија
Автомобили SEAT LEON 1.6 TDI (110KS) 2010 FULL OPREMA
€ 6.500
Скопје, Македонија
Автомобили OPEL ASTRA 2007 GODINA!
€ 3.700
Скопје, Македонија
Автомобили MERCEDES-BENZ B 180 CDI AMG
€ 12.000
Струмица, Македонија