HUAWEI MOBILE BROADBAND E367 HSPA+ USB ROTATOR

Додај во омилени Прати порака

ден. 700

Tance
Македонија, Скопје
05/мај/2020 12:16:16
Можна е замена
Половно
Опис

huawei mobile broadband e367 hspa+ usb rotator

070 / 947 - 465

Prodavam huawei mobile broadband e367 hspa+ usb rotator

moze zamena za ssd disk

http://www.starhub.com/content/dam/business/support/Internet/userguides/PDF/E367_product_description.pdf

070 / 947 - 465

Прати порака

Слични огласи

Автомобили BRAVO 1.6 MULTIDJET EURO 5
€ 3.790
Скопје, Македонија
Автомобили FORD FIESTA 1.6 TDCI
€ 2.699
Скопје, Македонија
Автомобили VOLKSWAGEN TOURAN HIGHLINE 1.9 TDI
€ 3.999
Скопје, Македонија
Плацови ПЛАЦ НА ВОДНО
€ 250.000
Скопје, Македонија