Filip
Македонија, Ресен
22/мар./2020 15:16:33
Марка Друго
Година на производство 2008 година
Километри 8000 km
Зафатнина на моторот 150 cm3
Можна е замена
Половно
Опис

 

Registriran do 22.08.2020

 

Прати порака

Слични огласи

Моторцикли SUZUKI KINGQUAD 750CC 4X4
6.300 €
Струга, Македонија
Моторцикли TOMOS
10.000 ден.
Струмица, Македонија
Моторцикли KEEWAY X-BLADE 50
1.200 €
Скопје, Македонија
Моторцикли MALAGUTI MADSON
800 €
Струмица, Македонија