ФРИЖИЕР - ЗАМРЗНУВАЧ

Додај во омилени Прати порака

ден. 3.500

Цветанка
Македонија, Скопје
16/декем./2019 10:39:09
Половно
Опис

Се продава поволно фрижидер - замрзнувач со шест фиоки

Прати порака

Слични огласи

Автомобили HONDA CIVIC 1.7 CTDI
По договор
Скопје, Македонија
Автомобили MERCEDES C200 BLUEEFICIENSY 2008
€ 9.400
Скопје, Македонија
Останато МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ
По договор
Пробиштип, Македонија
Плацови NIVA VO S.RZANICINO POD REZERVOAROT ZA VODA
€ 6
Скопје, Македонија