Македонија, Струмица
30/ноем./2019 20:08:45
Модел Ford
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Странска
Година на производство 2009 година
Километри 190000 km
Сила на моторот 77 kw
Половно
Опис

Ford Focus
1.6dizel
77kw
190.000km
2009

Прати порака

Слични огласи

Автомобили MERCEDES B200-CDI 140PS AVANGARD
€ 5.200
Скопје, Македонија
Автомобили PRODAVAM SAAB 9-3 SO PLIN MOZE ZAMENA
€ 3.000
Струмица, Македонија
Автомобили VW AMAROK
По договор
Струмица, Македонија
Автомобили PEUGEOT 308 / NAVI
€ 5.600
Струмица, Македонија