Filip
Македонија, Кочани
11/фев./2020 19:44:13
Модел Ford Fiesta
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2007 година
Километри 140000 km
Половно
Опис

Full oprema

Kolata e vo top sostojba bez nitu edna maana moze da se vidi i proba!!

Moze proverka kade sakate

Прати порака

Слични огласи

Автомобили RENAULT 19 1.9 D RENO
€ 500
Кавадарци, Македонија
Автомобили RENAULT SCENIC
€ 2.500
Скопје, Македонија
Автомобили HYUNDAI PONY 1.5 61КW
€ 550
Неготино, Македонија