Bazhe
Македонија, Велес
03/апр./2020 13:44:30
Модел Fiat
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2004 година
Километри 222000 km
Сила на моторот 51 kw
Половно
Можна е замена
Опис

Top kolice.reg do 08.2020

Прати порака

Слични огласи

Автомобили CITROEN C1
€ 3.190
Велес, Македонија
Автомобили OPEL COMBO 1.7
€ 150
Прилеп, Македонија
Автомобили FIAT PUNTO
€ 3.300
Прилеп, Македонија
Автомобили FORD C-MAX CHIA 1.6 TDCI 2008
€ 3.680
Велес, Македонија