FIAT DOBLO 1.3 MULTIJET 2007 GOD.NE UVEZUVANO

Додај во омилени Прати порака

По договор

Stojance
Македонија, Кавадарци
05/фев./2020 20:17:36
Модел Fiat
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2007 година
Километри 193000 km
Сила на моторот 55 kw
Половно
Опис

Dobloto e kombinirano patnicko za 5 patnika+ tovarno so klima elektrika ne uvezuvano

Прати порака

Слични огласи

Автомобили BMW F10 530D M-PAKET
€ 22.000
Скопје, Македонија
Автомобили AUDI A6 3.0TDI QUATTRO
€ 3.900
Струмица, Македонија
Моторцикли JON WAY 4T 50CC(80)
€ 800
Кавадарци, Македонија
Автомобили FIAT GRANDE PUNTO
€ 3.400
Скопје, Македонија