FIAT DOBLO 1.3 MULTIJET 2007 GOD.NE UVEZUVANO

Додај во омилени Прати порака

По договор

Stojance
Македонија, Кавадарци
05/фев./2020 20:17:36
Модел Fiat
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2007 година
Километри 193000 km
Сила на моторот 55 kw
Зафатнина на моторот 1300 cm3
Половно
Опис

Dobloto e kombinirano patnicko za 5 patnika+ tovarno so klima elektrika ne uvezuvano

Прати порака

Слични огласи

Автомобили BMW 330 D XDRIVE F30 -14
26.500 €
Струмица, Македонија
Автомобили RENAULT SCENIC 2005 ГОД.
2.500 €
Скопје, Македонија
Автомобили VW TOURAN
3.900 €
Пробиштип, Македонија
Автомобили ALFA ROMEO 147 1.9 JTD
По договор
Радовиш, Македонија