Македонија, Струмица
30/ноем./2019 16:00:35
Модел Fiat
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Странска
Година на производство 2011 година
Километри 132000 km
Сила на моторот 49 kw
Половно
Опис

Fiat 500
2011
1.2
70ks
132000km

 

 

Прати порака

Слични огласи

Автомобили MERCEDES-BENZ S350D 7G TRONIC BLUETEC
€ 45.000
Струмица, Македонија
Автомобили VOLKSWAGEN
€ 1.200
Скопје, Македонија
Автомобили OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI
€ 4.000
Скопје, Македонија
Автомобили MERCEDES BENZ W115 DAMSKI
€ 2.100
Виница, Македонија