1.500 €

Bobi
Македонија, Штип
24/мар./2020 15:41:01
Марка Derbi
Година на производство 2011 година
Километри 22000 km
Зафатнина на моторот 49 cm3
Можна е замена
Половно
Опис

Derbito e pali vozi 50cc so dokumenti registriran ima novi gumi, predna zadna dzvezda, lanec 

MOZE ZAMENA 

Прати порака

Слични огласи

Автомобили MERCEDES A 200
2.900 €
Штип, Македонија
Автомобили RENAULT LAGUNA
1.450 €
Штип, Македонија
Моторцикли SUZUKI RM85
1.300 €
Струмица, Македонија
Моторцикли HONDA SILWERING
1.950 €
Струмица, Македонија