По договор

Viktor
Македонија, Битола
09/јан./2020 16:15:19
Модел Daewoo
Гориво Бензин
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2003 година
Километри 180000 km
Сила на моторот 77 kw
Половно
Можна е замена
Опис

Dobro zachuvana zainteresirani neka se javat na tell broj. Kolata nema defekti. Ne e reg.

Прати порака

Слични огласи

Автомобили VW PASSAT
€ 1.800
Струмица, Македонија
Автомобили SEAT IBIZA
€ 4.999
Куманово, Македонија
Автомобили NISSAN QASHQAI +2
€ 7.500
Кочани, Македонија
Автомобили BMW 530 D - MPAKET OPREMA
По договор
Гостивар, Македонија