8.300 €

Gezim
Македонија, Тетово
04/фев./2020 13:20:33
Модел Citroen
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2007 година
Километри 240000 km
Зафатнина на моторот 2200 cm3
Половно
Можна е замена
Опис

Citroen C Crosser 2.2Hdi 

4x4 auto & lock

Tempomat 

 

Ponudete zamena so pomala kola so moja ili vasa doplata.

Прати порака

Слични огласи

Автомобили MINI COOPER 1.6
По договор
Скопје, Македонија
Автомобили AUDI A6
По договор
Валандово, Македонија
Автомобили MINI MORIS COUNTRY ONE
По договор
Струмица, Македонија
Автомобили VW TOURAN 2.0 TDI TRENDLINE 2005 ГОДИНА
По договор
Штип, Македонија