€ 8.300

Gezim
Македонија, Тетово
04/фев./2020 13:20:33
Модел Citroen
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2007 година
Километри 240000 km
Половно
Можна е замена
Опис

Citroen C Crosser 2.2Hdi 

4x4 auto & lock

Tempomat 

 

Ponudete zamena so pomala kola so moja ili vasa doplata.

Прати порака

Слични огласи

Автомобили OPEL ANTARA 2.0 CDTI COSMO PAKET
€ 6.666
Виница, Македонија
Автомобили VW TOUAREG 3.0 V6 TDI
По договор
Куманово, Македонија
Автомобили RENAULT MEGANE SCENIC
€ 2.700
Струмица, Македонија
Автомобили MERCEDES C320 4X4 2008
€ 8.500
Струмица, Македонија