Тони
Македонија, Струмица
14/ноем./2020 12:44:48
Модел Chevrolet
Гориво Гас / Бензин
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Регистрирана до 07.2021
Година на производство 2011 година
Километри 120000 km
Сила на моторот 100 kw
Половно
Можна е замена
Опис

Se prodava chevrolet cruze 2011 godina, max socuvano so vgraden plin, redovno servisirana

Прати порака

Слични огласи

Автомобили HONDA CIVIC 1.7 CTDI
По договор
Скопје, Македонија
Автомобили SMART FORTWO
По договор
Струмица, Македонија
Автомобили AUDI A6 3.0TDI S-LINE 2005
€ 5.250
Битола, Македонија