BMW X5 3.0D 218KS 2005GODINA FACELIFT

Додај во омилени Прати порака

7.600 €

Isen
Македонија, Кичево
04/мај/2020 22:18:26
Модел BMW
Гориво Дизел
Менувач Автоматски
Регистрација Македонска
Година на производство 2005 година
Километри 265000 km
Сила на моторот 160 kw
Половно
Можна е замена
Опис

Registrirano za cella godina so zelen karton servis pred 4000km novi letni gumi perfektna sostojba Mozi i zamena 

Прати порака

Слични огласи

Автомобили PORSCHE CAYENNE 2012
27.000 €
Струмица, Македонија
Автомобили FORD FIESTA 1.6 TDCI
2.699 €
Скопје, Македонија
Автомобили FIAT STILO 1.9 JTD
По договор
Скопје, Македонија
Автомобили BMW 318 GT F34
13.000 €
Кавадарци, Македонија