Dusko
Македонија, Струмица
16/мар./2020 18:23:02
Модел BMW
Гориво Дизел
Менувач Автоматски
Регистрација Македонска
Година на производство 2015 година
Километри 110000 km
Сила на моторот 179 kw
Ново
Опис

Se prodava  BMW X4 3.0 XDrive M Pack  fabricki kolata e kako od salon moze da se vide j proba vo sekoe vreme 

Прати порака

Слични огласи

Автомобили MERCEDES CDI 220
По договор
Струмица, Македонија
Мобилни телефони SE PRODAVA
€ 200
Струмица, Македонија
Автомобили CITROEN GS KM 47000
€ 3.600
Виница, Македонија
Автомобили RENAULT SCENIC
По договор
Струмица, Македонија