Stefan
Македонија, Битола
04/фев./2020 18:18:58
Модел BMW
Гориво Гас / Бензин
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2005 година
Километри 260000 km
Сила на моторот 130 kw
Половно
Можна е замена
Опис

Dzipot e vo odlicna sostojba najdobriot motor na BMW. Mozi zamena za BMW 3 2007 / 2008 x drive,Audi A3, Audi A4,Honda Accord.

Прати порака

Слични огласи

Автомобили GRAND VITARA 1.9 DDS 2007MA
€ 6.300
Скопје, Македонија
Автомобили OPEL VECTRA
€ 4.600
Виница, Македонија
Автомобили SEAT IBICA 1.9 TDI 90KS
€ 1.700
Свети Николе, Македонија
Автомобили MERCEDES E280CDI. 3200CM
По договор
Кочани, Македонија