Stefan
Македонија, Битола
04/фев./2020 18:18:58
Модел BMW
Гориво Гас / Бензин
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2005 година
Километри 260000 km
Сила на моторот 130 kw
Зафатнина на моторот 2500 cm3
Половно
Можна е замена
Опис

Dzipot e vo odlicna sostojba najdobriot motor na BMW. Mozi zamena za BMW 3 2007 / 2008 x drive,Audi A3, Audi A4,Honda Accord.

Прати порака

Слични огласи

Автомобили OPEL ASTRA 1.9CDTI
3.000 €
Скопје, Македонија
Автомобили AUDI A4 BENZIN PLIN
По договор
Битола, Македонија
Автомобили OPEL ASTRA 1.7 DTI (ISUZU)
2.250 €
Валандово, Македонија
Автомобили VW TOURAN
3.900 €
Пробиштип, Македонија