Can
Македонија, Скопје
08/јан./2020 21:03:02
Модел BMW
Гориво Дизел
Менувач Автоматски
Регистрација Македонска
Година на производство 2010 година
Половно
Опис

Uvezen od CH        

Прати порака

Слични огласи

Автомобили FIAT GRANDE PUNTO
€ 3.400
Скопје, Македонија
Автомобили MERCEDES BENZ E 280 AVANTGARDE
€ 7.500
Струмица, Македонија
Автомобили VW PASSAT 1.9TDI 81KW
€ 2.000
Скопје, Македонија
Автомобили CHEVROLET AVEO 1.4 16V 2006
€ 1.200
Струга, Македонија