Marjan
Македонија, Струмица
26/апр./2020 19:11:39
Модел BMW
Гориво Дизел
Менувач Автоматски
Регистрација Македонска
Година на производство 2003 година
Километри 250000 km
Сила на моторот 184 kw
Половно
Опис

Se prodava BMW 530d. Avtomobilot e vo odlicna sostojba bez problemi.

Прати порака

Слични огласи

Автомобили AUDI A4 2.0 KARAVAN
По договор
Скопје, Македонија
Автомобили PRODAVAM VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 2007
5.100 €
Скопје, Македонија
Автомобили MEECEDES BENZ GL350
По договор
Струмица, Македонија
Автомобили FORD ORION
600 €
Кочани, Македонија