Dusko
Македонија, Струмица
11/мар./2020 21:56:41
Модел BMW
Гориво Дизел
Менувач Автоматски
Регистрација Македонска
Година на производство 2010 година
Сила на моторот 180 kw
Половно
Опис

Se prodava BMW 530 GT 2010 kolta e vo extra sostojba moze da se vide i proba vo sekoe vreme

Прати порака

Слични огласи

Автомобили OPEL ZAFIRA 1.7 CDTI - 2010
€ 4.980
Велес, Македонија
Автомобили RENAULT MEGANE 1.9 2003
€ 1.150
Охрид, Македонија
Автомобили BMW 318 TDS
€ 1.100
Гевгелија, Македонија
Автомобили FORD C-MAX 1.6TDCI 2007G.
€ 3.600
Виница, Македонија