Stefan
Македонија, Куманово
01/мар./2020 01:01:23
Модел BMW
Гориво Гас / Бензин
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 1998 година
Километри 270000 km
Сила на моторот 110 kw
Половно
Можна е замена
Опис

Voziloto e vo odlicna sostojba a.test plin reg do 10.2020 za povekj inf na tel

Прати порака

Слични огласи

Автомобили RENAULT MEGANE 1.9 2003
€ 1.150
Охрид, Македонија
Автомобили BMW X5 LONG
€ 12.500
Струмица, Македонија
Автомобили RANGE ROVER SPORT 3.6 DIZEL
По договор
Радовиш, Македонија
Автомобили ALFA ROMEO 159
€ 4.999
Струмица, Македонија