djoko
Македонија, Гевгелија
10/апр./2020 16:34:11
Модел BMW
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 1997 година
Километри 250000 km
Сила на моторот 66 kw
Половно
Опис

se prodava bmw 318 tds proizvedeno 1997 god, climatronic.

Прати порака

Слични огласи

Автомобили FORD C-MAX CHIA 1.6 TDCI 2008
€ 3.680
Велес, Македонија
Автомобили PEUGEOT 308
€ 4.000
Велес, Македонија
Автомобили MERCEDES-BENZ GLA
€ 24.000
Битола, Македонија
Автомобили AUDI A4 1.9 TDI 90KS
€ 2.000
Куманово, Македонија