Sasko
Македонија, Кавадарци
12/апр./2020 22:10:16
Модел BMW
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Странска
Година на производство 2014 година
Километри 170000 km
Сила на моторот 180 kw
Половно
Опис

Kolata e kupena od Germanija od prv sopstvenik, ful oprema  moze za edna den da se napravi na mk tabli

Прати порака

Слични огласи

Автомобили OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI
€ 4.000
Скопје, Македонија
Автомобили OPEL ASTRA 2007 GODINA!
€ 3.700
Скопје, Македонија
Автомобили AUDI A5 SPORTBACK 2.7
€ 10.000
Струмица, Македонија
Автомобили FIAT ABARTH 500
€ 10.500
Скопје, Македонија