BMW 118D 105 KW 2012 GODINA 10.800 €

Додај во омилени Прати порака

€ 10.800

22/фев./2021 12:43:16
Модел BMW
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Регистрирана до Истечена
Година на производство 2012 година
Километри 225000 km
Сила на моторот 105 kw
Опис

BMW 118d
ПРОИЗВЕДЕНО 2012 ГОДИНА
ЗАФАТНИНА 1995 СМ3
СИЛА НА МОТОР 105 KW – 142 KS
ГОРИВО: ДИЗЕЛ
МЕНУВАЧ: Рачен
ПОМИНАТО: 224420 KИЛОМЕТРИ
СЕРВИСНА КНИШКА
ГОРИВО: ДИЗЕЛ
Дополнителни информации :
⦁ КЛИМАТРОНИК - ДВОЗОНСКА ⦁ ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ СО ДАЛЕЧИНСКО(Bluetooth kluc)
⦁ ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРИ
⦁ ЕЛЕКТРИКА НА РЕТРОВИЗОРИ ⦁ БОРД КОМЈУТЕР
⦁ ФАБРИЧКО РАДИО СО CD,ГОЛЕМ LCD DISPLAY,NAVIGACIJA
⦁ КОМАНДИ НА ВОЛАН
⦁ АЛУМИНИУМСКИ ФЕЛНИ
⦁ ABS,AIRBAG,SRS,КУКА
☎ ИГОР 070722077

Прати порака

Слични огласи

Автомобили 2006 PASSAT B6 1.9 TDI WITH 105 HP
€ 6.900
Охрид, Македонија
Автомобили GRANDE PUNTO
€ 3.400
Гевгелија, Македонија
Автомобили BMW 530 GT
€ 22.000
Струмица, Македонија
Автомобили OPEL MERIVA 1.4 ENJOY 2007GOD. FULL
€ 3.590
Велес, Македонија