Mico
Македонија, Струмица
14/јун./2020 12:14:28
Модел Audi
Гориво Дизел
Менувач Автоматски
Регистрација Македонска
Година на производство 2012 година
Километри 140000 km
Сила на моторот 180 kw
Половно
Можна е замена
Опис

audi a6 s-line 3.0d
140.000km realni so servisna
4 novi gumi
servisirana kompletno pred 400km
2012 god  
od oprema poseduva bukvalno se
 

Прати порака

Слични огласи