AUDI A6

EXPIRED

Petar
Македонија, Струмица
16/окт./2020 00:00:02
Модел Audi
Гориво Дизел
Менувач Автоматски
Регистрација Македонска
Година на производство 2011 година
Километри 190.000 km
Сила на моторот 150 kw
Половно
Можна е замена
Опис

Audi A6

3.0 DIESEL

KM:190.000

God:2011/11

Прати порака

Слични огласи

Автомобили AUDI A5 SPORTBACK 2.7
€ 10.000
Струмица, Македонија
Автомобили FIAT DOBLO 1.3 MULTIJET 2007 GOD.NE UVEZUVANO
По договор
Кавадарци, Македонија
Автомобили OPEL ZAFIRA 1.7 CDTI - 2010
€ 4.980
Велес, Македонија
Автомобили CHRYSLER 300C
По договор
Струмица, Македонија