Igor
Македонија, Струмица
13/авг./2020 00:01:35
Модел Audi A6
Гориво Дизел
Менувач Автоматски
Регистрација Странска
Регистрирана до 01.2021
Година на производство 2007 година
Километри 200.000 km
Сила на моторот 170 kw
Половно
Можна е замена
Опис

Avtomobilot e na BG tabli
Moze da se carini
Novi gumi 
Smeneto maslo i cela prednica
Motorot i menjacot se vo perfektna sostojba
077 725 333

Прати порака

Слични огласи

Смарт часовници APPLE WATCH 3 - 42MM
€ 230
Струмица, Македонија
Автомобили MERCEDES-BENZ E290
По договор
Прилеп, Македонија
Моторцикли SE PRODAVA
€ 1.400
Струмица, Македонија
Автомобили NISSAN QASHQAI +2
€ 7.500
Кочани, Македонија