Aleksandar
Македонија, Виница
06/мар./2020 13:19:44
Модел Audi
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2006 година
Километри 300.000 km
Сила на моторот 150 kw
Половно
Опис

Extra sostojba A6 2.7 racen menjac 2006

Прати порака

Слични огласи

Автомобили BMW 318
€ 1.400
Штип, Македонија
Автомобили OPEL VECTRA 97
€ 1.200
Скопје, Македонија
Автомобили GOLF 4 1.9 110KS
€ 2.500
Прилеп, Македонија