Qwerty
Македонија, Скопје
07/декем./2019 20:56:57
Модел Audi
Гориво Дизел
Менувач Автоматски
Регистрација Македонска
Година на производство 2009 година
Километри 230.000 km
Сила на моторот 171 kw
Половно
Можна е замена
Опис

Audi a6, 3.0 TDI, so realna kilomentraza, redovno servisiran, full oprema, mozna e i zamena za vozilo od VW grupacija

Прати порака

Слични огласи

Автомобили GOLF 5 2.0 TDI
€ 3.400
Скопје, Македонија
Автомобили НЕВАЛИДНА СЛИКА
€ 700
Скопје, Македонија
Автомобили MERCEDES BENZ W115 DAMSKI
€ 2.100
Виница, Македонија
Персонални компјутери ALIENWERE R4 DEFEKT
€ 200
Скопје, Македонија