Blagoj
Македонија, Струмица
13/фев./2020 18:21:22
Модел Audi
Гориво Дизел
Менувач Автоматски
Регистрација Странска
Година на производство 2011 година
Километри 204.000 km
Зафатнина на моторот 2700 cm3
Половно
Опис

Se prodava Audi A5 Sportback 2.7 2011god

Audito e na ch tabli so realni 204.000km

 

Прати порака

Слични огласи

Автомобили MERCEDES E KLASA
По договор
Скопје, Македонија
Автомобили SEAT KORDOBA 1.4MPI
По договор
Свети Николе, Македонија
Автомобили OPEL ZAFIRA 2006 GODINA 110 KW
По договор
Штип, Македонија
Автомобили RENAULT MEGANE
1.900 €
Скопје, Македонија