Vane
Македонија, Скопје
30/окт./2020 16:18:26
Модел Audi
Гориво Дизел
Менувач Автоматски
Регистрација Македонска
Регистрирана до 12.2020
Година на производство 2010 година
Километри 260000 km
Сила на моторот 171 kw
Половно
Опис

Се продава Audi a4 allroad 2010 година 3.0tdi , со фул опрема, направени сите сервиси променето уље во мењач, дискови плочки, пред 3000км, редовни сервиси напраени сите и нови гуми good year летни.

за подетални информации јавете се на 076369999

Прати порака

Слични огласи

Автомобили AUDI A6 SLINE 3.0D
€ 23.000
Струмица, Македонија
Автомобили SEAT ALTEA 1.9 TDI 105 KS
€ 3.999
Штип, Македонија
Автомобили GOLF 5 2.0 TDI
€ 3.400
Скопје, Македонија