Martin
Македонија, Охрид
22/мар./2020 13:47:18
Марка Aprilia
Година на производство 2011 година
Километри 25000 km
Зафатнина на моторот 125 cm3
Половно
Опис

Se prodava aprilia rs 125 2T 2011godina pali vozi registrirana i osigurana 25.000km.

Прати порака

Слични огласи

Моторцикли KIMKO 300CC
2.200 €
Струмица, Македонија
Моторцикли CHOPPER
20.000 ден.
Неготино, Македонија
Моторцикли DERBI GPR50CC EXTRA SOSTOJBA
1.500 €
Штип, Македонија
Автомобили OPEL VECTRA 1.6 BENZ PLIN REDIZAJN TOP
1.400 €
Охрид, Македонија