Стефан
Македонија, Охрид
01/ноем./2020 12:57:26
Марка Друго
RAM 4GB
Интерна меморија -1 GB
Предна камера -1 MP
Задна камера -1 MP
Можна е замена
Половно
Опис

Се продава Sony xperia Е2303 - 5000 ден.

Се продава Samsung - GT55570 - 2000 ден.

Се продава iPhone 4s - 5000 ден.

Прати порака

Слични огласи

Мобилни телефони SAMSUNG GALAXY A6
ден. 7.500
Скопје, Македонија
Мобилни телефони IPHONE X 64GB NEVERLOCK FULL
€ 450
Тетово, Македонија
Мобилни телефони HUAWEI P20 LITE
ден. 8.000
Скопје, Македонија
Мобилни телефони SE PRODAVA SAMSUNG GALAXY A6+
ден. 8.800
Скопје, Македонија