€ 6.900

Стефан
Македонија, Охрид
01/ноем./2020 12:55:23
Модел VW Volkswagen
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Регистрирана до 01.2021
Година на производство 2005 година
Километри 250000 km
Сила на моторот 77 kw
Половно
Можна е замена
Опис

Се продава 2006 Passat B6 1.9 TDI with 105 hp , може и замена.

Прати порака

Слични огласи

Автомобили BMW 320D E46
€ 1.450
Скопје, Македонија
Автомобили BMW X5 LONG
€ 12.500
Струмица, Македонија
Автомобили AUDI A6 2.7 2006
€ 5.555
Виница, Македонија